Avaya J179 IP Deskphone Tweedekans

SKU
700513569_TK
Niet op voorraad
243 € 114,88 € 139,00
Een Tweedekans product van Telecom Hunter is een product dat wij niet meer als nieuw kunnen verkopen, maar wat géén schade vertoond, volledig compleet is en perfect functioneert. Het product mist delen van het verpakkingsmateriaal, of is opnieuw verpakt in een niet standaard doos. Wij bieden op een Tweedekans artikel een volledig jaar garantie na aankoopdatum, net zoals op ieder nieuw artikel.
Avaya
Nieuw

Met deze bureautelefoon biedt u al uw medewerkers een eenvoudige gebruikservaring. Het menu is zo ingericht dat iedereen er snel mee aan de slag kan. Daarnaast is het ruime kleurenscherm met een schermdiagonaal van 3,5 inch eenvoudig aan te passen op de individuele wensen van uw medewerkers.

Profiteer van kraakheldere gesprekken

Zodra de telefoon is aangesloten en aangemeld op uw bedrijfsnetwerk profiteert u van gesprekken van de hoogst mogelijke kwaliteit. Dankzij de hoogwaardige audio heeft u geen last meer van krakende en ruisende gesprekken. Zo focust u maximaal op de inhoud. Wat dat oplevert? Effectievere gesprekken en altijd een helder geluid.

Veelgebruikte functies binnen handbereik

Naast het grote kleurenscherm heeft de Avaya J179 IP acht dual-color LED-knoppen die u helpen om meerdere gesprekken efficiënt af te handelen. De softkeys onder het scherm geven u toegang tot de meest gebruikte functies. Zo heeft u dus alle veelgebruikte functies binnen handbereik.

Minder kabels dankzij Power over Ethernet

De Avaya J179 IP is standaard volledig voorbereid op PoE (Power over Ethernet). U profiteert direct van de voordelen. Dankzij het slimme energiemanagement gebruikt de telefoon namelijk minder stroom en het scheelt een extra aansluitkabel. Zo bespaart u op energiekosten en blijven de bureaus in uw organisatie netjes. Let bij deze telefoon wel op dat uw netwerk PoE ondersteunt.

Belangrijkste specificaties

  • Geschikt voor Wifi en Bluetooth met de optionele J100 Wireless Module
  • High Definition audio
  • 3,5 inch kleurendisplay
  • Interface in te stellen in verschillende talen waaronder Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans
  • Acht dual-color LED-knoppen voor het snel beheren van verschillende gesprekken
  • Slimme LED-indicator voor onder andere luidspreker, mute en headset
  • Twee 10/100/1000 Ethernet aansluitingen
  • Geschikt voor Power over Ethernet
  • Wordt geleverd zonder voeding

De Avaya J179 IP is compatible met:

  • Avaya Aura® Platform 6.3 FP4
  • Avaya IP Office™ 11.0
  • Avaya Approved Third Party Platforms
  • Broadsoft Broadworks R21SP1
  • Zang Office R1.0

Wat zit er in de doos

  • Avaya J179 IP Deskphone
  • Ethernet netwerkkabel
  • Let op: Stroomadapter niet inbegrepen – Gebruik Power over Ethernet of bestel een losse stroomadapter
Meer informatie
SKU 700513569_TK
Fabrikant Avaya
Staat Nieuw
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan

Vanuit onze twee locaties in Nederland voorziet TelecomHunter bedrijven en instellingen in binnen en buitenland in hun dagelijkse behoefte aan professionele communicatie hardware. Onder andere bureautoestellen, draadloze telefoons, headsets, portofoons en paging apparatuur maken onderdeel uit van het ruime assortiment.
Als merkonafhankelijke aanbieder zijn wij geheel in staat om aan iedere klantvraag te voldoen en bent u te allen tijde verzekerd van een 100% objectief advies. Up to date blijven maar nooit een geforceerde keuze voor nieuwe technologie is ons motto. Ook voor GreenChoice® End-Of-Life (EOL) of End-Of-Sale (EOS) apparatuur bent u derhalve bij TelecomHunter aan het juiste adres.
TelecomHunter voert enkel A merken waaronder Avaya, Alcatel, Mitel, Aastra, NEC, Atus en Ascom. Naast fysieke communicatieapparatuur beschikt TelecomHunter ook over een breed assortiment van Cisco en HP netwerkapparatuur om IP Communicatie binnen en buiten bedrijven toe te kunnen passen.
De directie van TelecomHunter wordt gevoerd vanuit ons splinternieuwe hoofdkantoor aan het Veluwemeer in Harderwijk. Tevens is op deze locatie de verkoop-, service- en ontwikkelafdeling en één van onze distributiecentra gevestigd. Fysieke productleveringen betreft switching en routing worden vanuit Amsterdam verwerkt.

Back to Top