SFP-10G-LR

EAN:


Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF Media converter

€199,00 Uitverkocht

  • Vijf sterren beoordeling
  • Direct persoonlijk advies
  • Voor 17:00 besteld, morgen gratis bezorgd

PRODUCT INFORMATIE

10GBASE-LR SFP + MODULE VOOR SMFCisco SFP-10G-LR =, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 13,4 mm, 56,5 mmDe Cisco® 10GBase SFP + -modules bieden klanten een breed scala aan 10 Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties voor datacenter, ondernemingsbedradingskast en transportaanvragen voor serviceprovider.

100% ECHTE CISCO

Specificaties
Altijd meegeleverd
VIJF STERREN BEOORDELING

Onze klanten geven ons een 4,9

DIRECT PERSOONLIJK ADVIES

Van onze product experts.

VOOR 17:00 BESTELD

Morgen gratis bezorgd.